motywacja i samozaparcie

Mam 52 lata ukończyłem studia wyższe na wydziale pedagogiki i psychologii uniwersytetu wrocławskiego, jestem autorem cyklu artykułów w branżowym czasopiśmie Perfekt Body. Pracuje także jako wykładowca w CKKS ( Centrum Kształcenia Kadr Sportowych) oraz od lat jako trener personalny. Już od najmłodszych lat starałem się by moje ciało żyło w pełnej symbiozie z umysłem i konsekwentnie realizuję swoją wizję, starając się również pomóc innym w uzyskaniu satysfakcjonującej harmonii, poprawy samopoczucia i zadowolenia ze swojego wyglądu. Jestem członkiem Kadry Narodowej w Kulturystyce, wielokrotnym uczestnikiem Mistrzostw Polski, Mistrzostw Świata, a w czerwcu 2014 roku zdobyłem tytuł Vice Mistrza Świata w kulturystyce. Doświadczenie zdobyte podczas długoletniej pracy nad własnym ciałem oraz walki ze swoimi słabościami podczas przygotowań do zawodów, umożliwia mi wykorzystanie posiadanej wiedzy w celu dostosowania metod oraz rodzaju treningu do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Moje wykształcenie wyższe uzyskane na Uniwersytecie Wrocławskim, na Wydziale Pedagogiki i Psychologii pozwala mi nawiązać dobre relacje z klientem i zrozumieć jego oczekiwania. Specjalizuję się w pracy z dojrzałymi osobami o różnych wymaganiach pomagając im zadbać o kondycję oraz poprawić wygląd przedłużając młodość. Jestem również ekspertem w specjalistycznych treningach przeznaczonych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn redukujących tkankę tłuszczową, kształtujących brzuch, pośladki i uda oraz treningu mającym na celu poprawę sylwetki i rozbudowę masy mięśniowej. Przygotowuję zawodników i zawodniczki do startów w kulturystyce i fitnessie, maratonach i innych zawodach wymagających przygotowania kondycyjno-siłowego dobieram odpowiednia suplementację opartą na światowych standardach.


osiągnięcia

Mistrzostwa Świata odbyły się w pięknej Hiszpanii Potężna hala, tłum ludzi i bardzo wysoki poziom. Przecież przyjechali wszyscy najlepsi z całego Świata. W mojej kategorii było 22 zawodników i kiedy ich zobaczyłem chciałem wracać do hotelu, pomyślałem: ,,co ja tutaj robię, w towarzystwie tak fantastycznie przygotowanych przeciwników”. Jak olbrzymie było moje zdziwienie kiedy wyczytano mnie jako jednego z finalistów. Zaskoczenie i niewyobrażalna radość. Stanąłem ramie w ramie z najlepszymi zawodnikami na Świecie. Byłem w finałowej szóstce. Kiedy wyczytano szóste miejsce i nie byłem to ja serce zaczęło walić mi coraz mocniej, później miejsce piąte, czwarte i dotarło do mnie że jestem na podium. A kiedy na trzecim miejscu uplasował się niezwykle harmonijnie zbudowany Niemiec, łzy pociekły mi jak z kranu, nie mogłem tego opanować,… Przegrałem tylko z Włochem kilkukrotnym mistrzem Świata. Przeżycie było nie do opisania. Vice mistrz Świata, taki tytuł zdobyłem. Byłem najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi.

ms

Jestem wielokrotnym uczestnikiem Mistrzostw Polski. Starty są bardzo trudne ponieważ jestem jednym z najstarszych zawodników, lecz jakoś sobie radzę i zawsze jestem w finale. Bardzo ciężkie przygotowania. Drakońska dieta, bardzo ciężkie treningi wszystko jak zegarku i praca, do samego końca przygotowań nie przestałem trenować moich podopiecznych, którzy kibicowali mi i dodawali otuchy, wspieraliśmy się nawzajem ja ich pod kątem osiągnięcia upragnionej wagi i wymarzonego wyglądu a oni mnie w niezwykle ciężkich przygotowaniach.

mp

aktualności


oferta

Odchudzający i redukujący tkankę tłuszczową Trening redukujący masę tkanki tłuszczowej, poprawiający gęstość mięśniową, usuwający podskórną tkankę tłuszczową, a także z przestrzeni międzymięśniowej, poprawiający elastyczność skóry i zmniejszający cellulit. Wysoka intensywność treningu sprawia, że jest dość trudny, ale efekty zauważane przez klienta powoduje, że staje się on akceptowany i lubiany. Niezbędny jest przy tego rodzaju treningu zmieniony sposób żywienia.

Na płaski brzuch oraz zgrabną sylwetkę Trening mający na celu uzyskanie płaskiego brzucha, zwiększający jego siłę i wytrzymałość, dodatkowo zmniejszający obwód bioder oraz ud, a także utwardzający pośladki. W zależności od preferencji klienta dążymy do uzyskania wymarzonej sylwetki. Trening o dość dużej intensywności, lecz zróżnicowany, dzięki czemu nie jest zbyt uciążliwy, a jeśli poparty jest odpowiednią dietą, efekty będą dużo wyraźniejsze.

Redukcyjny, kształtująco-utwardzający pośladki, brzuch oraz uda Ćwiczenia są wynikiem połączenia treningu odchudzającego i redukującego tkankę tłuszczową oraz treningu na płaski brzuch i zgrabną sylwetkę. Trening o dużej intensywności. Ciężki lecz dość szybkie efekty są wystarczającą motywacją do dalszej ciężkiej pracy. Jeśli jest poparty odpowiednią dieta rezultaty są szybsze i dużo bardziej widoczne.

Odchudzająco-kondycyjny przeprowadzany stacjonarnie lub w plenerze Trening mający na celu stratę masy tkanki tłuszczowej oraz ogólną poprawę kondycji, wytrzymałości i siły. Trening poprawiający jakość życia, a także pomagający w sprostaniu trudom codziennego dnia. W zależności od oczekiwań Klienta może być zintensyfikowany pod katem zwiększonej utraty tkanki tłuszczowej lub poprawy kondycji. Przeprowadzany jest w zależności od wymagań klienta: w sali Klubu Fitness lub w plenerze.

Biegowo-ruchowy, poprawiający wydolność organizmu Trening biegowo-ruchowy to typowo wydolnościowy trening mający na celu zwiększenie wytrzymałości i siły. Trening na który mogą sobie pozwolić sobie osoby nie mające problemów z nadwagą. Nadciśnienie, choroby serca oraz problemy stawowe także wykluczają prowadzenie takich treningów. Trening jest o bardzo dużej intensywności lecz dający wiele zadowolenia i radości.

Dla osób z dolegliwościami kręgosłupa i układu kostno-stawowego To specjalistyczny trening polegający na poprawieniu komfortu życia u osób z problemami z kręgosłupem oraz układem kostno-stawowym. Trening podtrzymujący po rehabilitacji ruchowej, zwiększający jej skuteczność. Intensywność takiego treningu jest niewielka, z dużym nastawieniem na dokładne jego wykonywanie.

Mający na celu rozbudowę beztłuszczowej masy mięśniowej Trening zwiększający beztłuszczową masę mięśniową, zmieniający sylwetkę, uwypuklający mięśnie, zwiększający ich separację i rzeźbę. Trening ciężki, mozolny lecz przynoszący bardzo dobre efekty. Poparty odpowiednia dieta potrafi zmienić nasze ciało nie do poznania. Szybkość efektów takiego treningu jest uzależniony w dużym stopniu od zaangażowania oraz dokładności w ćwiczeniach.

Poprawiający siłę i wydolność Trening zwiększający siłę i wytrzymałość mięśniową. Bardzo ciężki trening, wymagający dużego zaangażowania od klienta. Paca na dość dużych obciążeniach z równie dużą intensywnością. Poparty odpowiednim sposobem żywienia przynosi bardzo dobre rezultaty w dość szybkim czasie. Bardzo ważna jest odpowiednia dieta o właściwiej kaloryczności. Duża ilość dodatkowych ćwiczeń aerobowych
jeszcze bardziej go intensyfikuje.


Kontakt

Paweł Ciechan
Siłownia Metro Flex
ul. Żegiestowska 3
50-542 Wrocław

Czas treningu, tak jak i jego przebieg –
dopasowuję indywidualnie.

NIP: 898-150-66-47